KERKO DHOMA

DHOMAT & CMIMET

Suita

€40/days

Dhoma Premium

€30/days

Standard Rooms

€25/days

DSC_0006

RRETH NESH

HOTEL Familja i ndodhur pak kilometra nga Qytetit Muzeal te Beratit ofron per vizitoret e qytetit dhe klientet e tij maksimumin e komoditetit qe nevoitet. Vendi ku nderthuren ne nje harmoni te plote dhe me shume stil tradicionalja me modernen ne arkitekture dhe kompozim e ambientesh clodhese si Holli i hotelit ,dhomat e gjumit, bar-restoranti i jep mundesine klienteve te pushojne ne menyre shume te qete.

MË E MIRA PËR JU

Hoteli dhe Bar Restoranti ne te cilin sherbejne personel dhe kameriere te cilet komunikojne ne gjuhe te huaj ka vemendjen e posacme te administratorit i cili kujdeset per te krijuar gjithe lehtesite e mundshme per klientet duke siguruar per ta ,parking free , sherbim te plote interneti WIFI , TV, transport, makina me qera, si dhe sherbim te shpejte dhe shume cilesor ne te gjitha ambientet.

  • Wifi Falas
  • Parking
  • Pets Allowed
  • Bar & Restaurant
room1
Tech guy's avatar

“Breakfast was exceptional, one of the best I've ever had

Funny Guy's avatar

Very nice room, high standard, very clean.