Dhoma Premium

Dhoma Premium

Start from €30/night

Your Reservation

Dhomat ofrojne një hapësirë të rehatshme për tu shlodhur, për të punuar dhe për të fjetur, duke e bërë hotelin tonë vendin perfekt të qëndrimit në Berat. Dhomat kanë një banjë private dhe përfshijnë një mëngjes të shijshëm buffet. Të rehatshme dhe e kënaqshme, dhomat le janë të pajisura me lehtësira të nevojshme si: interenet falas, ekran të sheshtë dhe rrjet satelitor me shumë kanale,  një tavolinë pune dhe ajër të kondicionuar, së bashku me shërbimin në dhomë, nëse kërkohet.Dhoma teke ofron pamje të mrekullueshme.

Pajisjet e dhomës:

 • TV
 • Tavolinë
 • Karrige
 • Gardërobë
 • Telefon dhome
 • Komodina
 • Abazhur

Pajisjet e banjës:

 • Tharëse flokësh
 • Peshqirë
 • Shampo koke
 • Sapun
 • Krehër

Çdo tualet ka dush.

Air Conditioner

Bath

Free Wi-Fi

Hairdryer

Shower

Telephone

Toilet

202112345678910111213141516171819202122232425262728293031
Jan
Shk
Mar
Pri
Maj
Qer
Kor
Gus
Sht
Tet
Nën
Dhj